Fishing & Digging Adventure

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19 MB
  • Version 1.0.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma COLOPL, Inc.
Çocuğunuzun balık tutmak ile ilgili bir şeyler öğrenmesini istiyorsanız bu oyun tam da size göre.

Okul öncesi dönemde çocukların hem eğlenip hem de öğrenmesi gerekmektedir. Çocukların en sevdiği işlemlerin başında gelen oyun bunun en iyi yoludur. Çocuk her oyun ile eğlenip mutlu olabilir ama her oyun ona bir şeyler öğretip onu geliştirmez. Burada da anne babalara büyük görev düşmektedir. Çocukların gelişimlerini destekleyici oyunlar bularak onların gelişmesi son derece önemli bir işlem olup okul çağında çocukların okula adapte olabilmesi için son derece önemlidir. Siz de bilinçli anne babalar olarak çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız bu harika oyunu mutlaka bir kere de olsa denemelisiniz. 

 Birbirinden harika özellikleri olan bu oyunda çocuklar denizde yaşayan canlıları da tanıma fırsatına sahip olacaklar. Balık çeşitlerinin çok olduğu bu yapboz oyunu onların özellikle sosyal alanda gelişmesini ve hayvanlarla daha çok iletişim kurmasını sağlayacak. Pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından da desteklenen bu oyun çocukların el göz koordinasyonunu geliştirecek ve aynı zamanda zihinsel süreçte ilerleme yaşamasına yardımcı olacak. 

 Çocuklara özel üretilen bu oyun onların hayal dünyalarını da geliştirecek. Çocukların faydalanabileceği bu eğitici ve eğlenceli oyunu siz de hemen indirin. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Hemen indirin ve deneyin. 

Daha Fazla Göster
Fishing & Digging Adventure indir